SSL תעודות

תעודת SSL

או בשמו המלא "Secure Sockets Layer"

שימוש בתעודת SSL הוא חשוב במיוחד לאתרים שמעבירים מידע רגיש כמו פרטי כרטיסי אשראי, פרטי משתמשים, או כל נתון אחר שדורש הצפנה ואבטחה
יש צורך לחדש את תעודת הSSL אחת לכמה זמן (בהתאם לתעודה)

שימו לב:
יש תעודת SSL חינמית בסיסית המוצעת בפאנל האחסון שלכם

תוכניות ותמחור

שם חבילה
שם מתחם
ללא צורך במסמכים
הצפנה
אחריות
חותמת SSL לאתר
מחיר
לרכישה
Positive
שם מתחם בודד

לא

128/256 ביט

10,000$

90.00₪ +מעמ

הזמן עכשיו

Essential Wildcard

1 + סאב דומיינים

לא

128/256 ביט

10,000$

600.00₪ +מעמ

הזמן עכשיו

EV SSL

שם מתחם בודד

לא

128/256 ביט

10,000$

700.00₪ +מעמ

הזמן עכשיו

EV Multi SSL

1 + סאב דומיינים

לא

128/256 ביט

10,000$

1000.00₪ +מעמ

הזמן עכשיו

למה אתה צריך SSL

הצפנה

תעודות SSL מצפינות נתונים המועברים בין הדפדפן של המשתמש לשרת האינטרנט, ומבטיחות שמידע רגיש כגון פרטים אישיים, מספרי כרטיסי אשראי ואישורי כניסה יישאר מאובטח מפני גישה בלתי מורשית.

אימות

תעודות SSL מאמתות את זהות האתר, ומבטיחות למשתמשים שהם מתחברים לאתר המיועד ולא מתחזה זדוני. אימות זה חיוני לבניית אמון ולמניעת התקפות דיוג.

שלמות נתונים

תעודות SSL מבטיחות שהנתונים המועברים בין הדפדפן לשרת נשארים שלמים וללא שינוי במהלך המעבר. זה מונע מהאקרים להתעסק במידע שהוחלף בין המשתמש לאתר.

תאימות דפדפן

תעודות SSL תואמות לכל דפדפני האינטרנט הגדולים, מה שמבטיח חווית גלישה חלקה למשתמשים על פני פלטפורמות ומכשירים שונים. תאימות זו חיונית ליצירת חיבור מאובטח ללא קשר לבחירת הדפדפן של המשתמש.

אימות מורחב (EV)

חלק מתעודות SSL מציעות אימות מורחב, הכולל תהליך אימות קפדני לאימות זהות בעל האתר. אתרים עם אישורי EV SSL מציגים סרגל כתובת ירוק בדפדפן, המספק למשתמשים אישור ויזואלי של חוקיות האתר.

תמיכה בתווים כלליים ובריבוי דומיינים:

תעודות SSL עשויות לתמוך בדומיינים עם תווים כלליים ומספר דומיינים (אישורי SAN), המאפשרים לבעלי אתרים לאבטח תת-דומיינים ואתרי אינטרנט מרובים עם תעודה אחת. גמישות זו מפשטת את ניהול התעודות ומפחיתה עלויות עבור ארגונים עם תשתיות אינטרנט מורכבות.

תכונות OpenPress

אימות

SSL מספק אימות, המבטיח שהאתר שאליו אתה מתחבר הוא לגיטימי ולא מתחזה. תעודת SSL מספקת חתימה דיגיטלית שניתן לאמת על ידי צד שלישי מהימן.

הצפנה

אחת התכונות העיקריות של SSL היא הצפנה, שמגינה על הנתונים הרגישים שלך כמו סיסמאות ופרטי כרטיסי אשראי מפני יירוט וקריאה על ידי גורמים לא מורשים.

אמון

SSL יוצר תחושת אמון בין האתר למשתמש, מה שגורם למשתמשים להרגיש בטוחים ובטוחים בעת שיתוף מידע רגיש.

יתרונות SEO

SSL הפך לגורם חשוב עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). גוגל מדרגת אתרים גבוה יותר בתוצאות החיפוש אם מותקנות בהם תעודות SSL, שכן זה מעיד על אתר מאובטח וחווית משתמש חיובית.

100% אחריות על זמן פעולה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה. צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תמיכת מומחים 24/7/365

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה. צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

ובכן, יש לנו תשובות.

SSL ראשי תיבות של Secure Sockets Layer. זהו פרוטוקול אבטחה סטנדרטי ליצירת קישורים מוצפנים בין שרת אינטרנט לדפדפן בתקשורת מקוונת.
SSL חיוני לאבטחת האתר מכיוון שהוא מצפין את הנתונים המועברים בין הדפדפן של המשתמש לשרת האינטרנט, ומונע מהאקרים ליירט ולגשת למידע רגיש כגון פרטים אישיים, אישורי כניסה ונתונים פיננסיים.
אתה יכול לזהות אתרים מאובטחי SSL על ידי חיפוש "https://" בתחילת כתובת האתר בשורת הכתובת של הדפדפן שלך. בנוסף, רוב הדפדפנים מציגים סמל מנעול ליד כתובת האתר כדי לציין חיבור מאובטח.
תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית המאמתת את זהותו של אתר אינטרנט ומאפשרת תקשורת מאובטחת בין הדפדפן של המשתמש לשרת האינטרנט. הוא מכיל מידע כגון שם הדומיין של האתר, המנפיק ותאריך התפוגה.
כן, אישור SSL חיוני עבור כל אתרי האינטרנט, במיוחד אלה המטפלים במידע רגיש כגון אישורי התחברות, פרטי תשלום ונתונים אישיים. זה לא רק מגן על המידע של המשתמשים שלך אלא גם משפר את האמינות והאמינות של האתר שלך.
אתה יכול לקבל תעודת SSL מהאתר שלנו בקלות. ישנם סוגים שונים של אישורי SSL זמינים, כולל אישורי דומיין בודד, תעודות כלליות ומרובות דומיינים, בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.
כן, ישנן מספר CAs מכובדים המציעים תעודות SSL בחינם, כגון Let's Encrypt. אישורים אלה מספקים את אותה רמת הצפנה ואבטחה כמו אלה בתשלום, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור אתרי אינטרנט ובלוגים קטנים.
לתעודות SSL יש בדרך כלל תקופת תוקף שנעה בין שנה לשנתיים. חיוני לחדש את האישור שלך לפני שתוקפו יפוג כדי להבטיח אבטחה רציפה לאתר שלך. אנו מציעים אפשרויות חידוש אוטומטי כדי לפשט את התהליך.
בעוד שהצפנת SSL עשויה להגדיל מעט את הוצאות העיבוד בשרת האינטרנט, יישומי SSL מודרניים מותאמים מאוד, וההשפעה על הביצועים היא בדרך כלל זניחה. היתרונות של אבטחה משופרת עולים בהרבה על כל שיקולי ביצועים קלים.
אתה יכול להשתמש בכלי בודק SSL מקוונים או הרחבות דפדפן כדי לאמת את ההתקנה והתצורה של תעודת ה-SSL שלך. כלים אלה יבדקו בעיות נפוצות כגון תפוגת אישור, אי התאמה של שם מארח ושגיאות אימות שרשרת אישורים.
Scroll to Top