מצא את שם הדומיין המושלם שלך

קבל את שם הדומיין החלומי שלך בשניות!

מעל 750,000+ דומיינים רשומים ברחבי העולם

דומיין

מזה דומיין?
דומיין הוא בעצם "שם מתחם" לאתר שלך, או במילים אחרות הכתובת לאתר שלך .
לדוגמה, בכתובת האינטרנט "https://www.example.com", "example.com" הוא הדומיין.

דומיין יכול להיות מילה יחידה או קיצור של שם מלא, וברוב המקרים הוא מורכב משם העסק או האתר עצמו, עם התחביב שלהם "co.il .com", ".org", ".net" וכו'.

מהימנים באלפים

אנו מספקים דומיינים מיידיים ללקוחות ברחבי העולם.

המחירים הנמוכים ביותר

אתה יכול לסמוך על OpenPress שתיתן לך את שמות הדומיין הטובים ביותר במחירים נוחים.

מופעל על ידי הגיבורים שלנו

צוות המומחים שלנו מוכן לעזור לך להבטיח את השם המושלם עבור הדומיין שלך.

מדוע לבחור ברישום שמות דומיין מיידי של OpenPress?

אנו מחויבים לעזור לך למצוא את שם הדומיין האידיאלי עבור העסק שלך, מכיוון שאנו יודעים עד כמה חשוב להתבלט באינטרנט. המטרה שלנו היא לספק דומיינים מיידיים באמצעות חיפוש פשוט שנותן לך גישה למיליוני שמות פוטנציאליים. צוות גיבורי העל שלנו זמין 24/7 כדי לעזור לך בכל שאלה או דאגה שיש לך. בחירה ב-NameHero פירושה בחירה בתמיכה ושירות ברמה עולמית.

למה אתה צריך את שם הדומיין המושלם

בין אם אתה פותח את העסק שלך מאפס או מנהל ארגון מבוסס, אתה צריך נוכחות מקוונת חזקה. בלי אחד, צרכנים יכולים בקלות לבחור את המתחרים שלך על פניך.

יצירת מודעות למותג עבור העסק שלך באינטרנט היא הבסיס לשיווק ולא אמור להיות משהו שאתה מתעלם ממנו. אם קל למצוא את האתר שלך כאשר המשתמשים שלך מחפשים באינטרנט, אתה מגדיל את הסיכוי שלך להמיר מבקרים באתר ללקוחות משלמים.

כל זה מתחיל בדומיין הנכון. שם הדומיין שלך הוא הזהות שלך באינטרנט. כך משתמשים יכולים לזהות את העסק שלך, במיוחד אם יש לך חנות מקוונת.

איפה מתחילים? השתמש בכלי חיפוש הדומיין המיידי החינמי שלנו כדי לבדוק את הזמינות של שם הדומיין האידיאלי שלך.

למה לשלם יותר? תמחור הדומיין הטוב ביותר

₪120/לשנה

₪120/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

₪85/לשנה

ובכן, יש לנו תשובות.

שם דומיין הוא מה שהופך את האתר שלך לגלוי לעולם החיצון. לדוגמה, שם הדומיין שלנו הוא openpress.co.il , הכתובת שבה השתמשת כדי להגיע לכאן. שם דומיין הוא המקום שבו הנוכחות המקוונת שלך מתחילה. בימינו, זה אולי חשוב יותר ממספר טלפון. בעזרת חיפוש הדומיינים המיידי שלנו, תוכל לבדוק את זמינות שמות הדומיין ולמצוא שם ספציפי לאתר שלך.
דומיין הוא שם או כתובת אמיתיים שאנשים ישתמשו בהם כדי לנווט לאתר שלך. אירוח אתרים הוא מה שמניע את האחסון והחלק האחורי של האתר שלך כדי להפוך אותו לפונקציונלי. אתה יכול להזמין דומיין ללא אחסון אתרים, אך אינך יכול לרכוש אחסון ללא שם דומיין.
בהחלט! אם כבר רשמת את הדומיין שלך אצל ספק אחר, כגון GoDaddy, תוכל להשתמש בטופס למעלה כדי להעביר אותו ל-NameHero.
בימים הראשונים של האינטרנט, הוגבלתם לשלושה דומיינים ברמה העליונה (TLDs), המכונים גם הרחבות דומיין או סיומות דומיינים. אלה היו:
  • 1 – .com (Commercial)
  • 2 – .net (Network)
  • 3 – .org (Organization)
עם זאת, הזמנים השתנו וכעת ישנם מאות TLDs שונים, התוספים הפופולריים ביותר הם .biz, .us, .dev, .xyz וכן הלאה. זה נותן לך אפשרויות רבות לבחירה. בעוד ש-.com הוא סיומת הדומיין הפופולרית ביותר, אתה מוזמן לחפש את ההרחבות המתאימים לך ביותר.
כדי לרשום את שם הדומיין שלך, תחילה עליך לבדוק אם הוא זמין. אתה יכול להשתמש בפונקציית החיפוש שלנו כדי לבדוק את שמות הדומיינים שבהם אתה מעוניין. אם אתה מוצא דומיין זמין שאתה אוהב, אתה יכול לרשום אותו בבעלותו. רישום שם דומיין פירושו שתצטרך לשלם עמלת חידוש שנתית, למשל $12.98 לשנה עבור סיומת com. אם לא תשלם עמלת חידוש זו, שם הדומיין יחזור להיות זמין לרישום.
מדי פעם, משקיעים רשומים או ארגונים אחרים רושמים דומיינים ומעמידים אותם לזמינים בשוק האפטר. דומיינים של Aftermarket מופיעים בשוק מקוון עבור שמות דומיין שבו תצטרך לרשום הצעה או להציע הצעה לבעלים כדי להשיג את הדומיין. שם דומיין שמופיע כ'פרימיום' בחיפוש המיידי שלנו עדיין זמין, אבל לרוב בשיעור גבוה בהרבה מזה שהרישום המקורי יעלה לך.
כן! אתה יכול לרשום כמה דומיינים שתרצה לאתר שלך. לדוגמה, OpenPress.co.il הוא הדומיין הראשי שלנו, אבל בבעלותנו דומיינים רבים אחרים שמפנים לאתר שלנו, כמו CloudWebHosting.com.
אם יש לך חשבון דוא"ל קיים, כמו חשבון Gmail אישי, אתה יכול לרשום דומיין ולרכוש העברת דוא"ל. זה מאפשר לך להעביר אימיילים משם הדומיין שלך לחשבון Gmail שלך. אם אתה מעדיף חשבון דוא"ל נפרד עבור הדומיין שלך, הם זמינים עם חבילות אירוח אתרים שלנו.
למרבה הצער, כל רישומי הדומיין הם סופיים עם התשלום ולא ניתן לשנותם. אז זה הכרחי שתבדוק פעמיים את האיות של שם דומיין כשאתה רושם אותו. עם זאת, אין לך כל מחויבות להמשיך ולחדש את הדומיין בכל שנה אם רכשת אחד ואתה לא רוצה אותו יותר. אתה יכול לתת לו לפוג לאחר השלמת השנה הראשונה.
השימוש בכלי חיפוש הדומיינים החינמי שלנו הוא פשוט ונותן לך סקירה כללית של מיליוני דומיינים שאתה יכול לבחור מהם. הזן ביטוי או מילת מפתח, עם או בלי סיומת, והקש על חיפוש. כלי חיפוש הדומיינים שלנו יציג באופן מיידי דומיינים זמינים ויספק מספר הצעות שיעזרו לך למצוא את הדומיין המתאים לעסק שלך. אם אתם מחפשים דרך לחפש שמות דומיין באופן מיידי, הגעתם למקום הנכון.
Scroll to Top